Többet, jobbat? Egészségesebbet!

Share
Többet, jobbat? Egészségesebbet!
Előfizetésre váltó leszel?

A képlet egyszerű: több előfizető = több + jobb tartalom = egészségesebb hírdiéta Pécsről. Örülnék, ha Te is a hírlevelem legelkötelezettebb feliratkozói közé tartoznál!

A Mecseki Müzli 2021-es indítása óta hétről hétre azon dolgozom, hogy a legfontosabb, legérdekesebb pécsi híreket és sztorikat osszam meg a feliratkozókkal – szórakoztatóan, őszintén és minden külső befolyástól függetlenül. A közszolgálati tartalmak mindig mindenkinek ingyenesek. Viszont a működéshez előfizetőkre van szükség, ezért a tartalom egy része csak az előfizetők számára érhető el.


Csatlakozz most, kattints ide az előfizetéshez!

A folyamat egyszerű, csak bankkártya kell hozzá. Az előfizetést bármikor lemondhatod.


Miért éri meg előfizetésre váltani?

  • Mert minden héten egy csomagban értesülsz a legfontosabb, legérdekesebb pécsi történésekről.
  • Nem csak a tényeket kapod, de az összefüggésekre is igyekszek rámutatni.
  • A fizetőfal mögött még több érdekes és fontos tartalom vár.
  • Előfizetéssel hozzáférsz az összes korábbi, teljes hírlevélhez és cikkhez.
  • Mert az előfizetéssel támogatod a helyi, független újságírást, és hozzájárulsz ahhoz, hogy ez a hírlevél továbbra is színvonalas és pártatlan maradjon.

Örülök, hogy olvasol, és remélem, hamarosan az előfizetők között köszönthetlek!

Üdv,
Ervin


U.i. 1.: Ez a levél egy előfizetői kampány része. Néhányszor még biztosan keresni foglak hasonló tartalmú levelekkel. A következő „rendes” szám pénteken reggel érkezik.

U.i. 2.: A hírlevél hangos melléklete még szombaton megjelent:

Bezzeg, ha majd a MÁV üzemelteti a Pécs–München-repülőjáratot!
Ez itt a Mecseki Müzli hírlevél hangos melléklete.

Nem tudsz előfizetéssel segíteni? Egy megosztás is sokat jelenthet!

Read more

„A képzelet szab határt...” – Mi van, ha tényleg határt szab?

„A képzelet szab határt...” – Mi van, ha tényleg határt szab?

Szürke májusi szombat, hideg esőben átfagyott lábak és ebédről megmaradt gombás pizzaszeletek. Kiscsoportos foglalkozás, a résztvevők általános iskolás gyerekek. A téma emberi jogok, azon belül részvételiség és szólásszabadság. Azt szeretem a legjobban a moderátorkodásban, hogy hiába készülök fel ugyanúgy, sosincs két egyforma alkalom. Akkor sem, ha ugyanazt a módszert használom,

„Ez lenne az igazi demokrácia; mindenki a saját maga meggyőződésével is együtt tudjon élni a másikkal” – beszélgetés Vincze Csillával

„Ez lenne az igazi demokrácia; mindenki a saját maga meggyőződésével is együtt tudjon élni a másikkal” – beszélgetés Vincze Csillával

Pécs egyik legfontosabb közösségi terébe, a Nevelők Háza Egyesület által működtetett Civil Közösségek Házába látogattunk el a közelmúltban. Az ügyvezető elnöki és kulturális szervező szerepet betöltő Vincze Csillával egy interjú keretein belül beszélgettünk, miközben a ház sokszínű tereit is bejártuk. Vincze Csillát bájos segítője, Zengő kutyus is elkísérte. Szántó Dóra

„Az a legfontosabb, hogy saját magadnak akarj megfelelni” – interjú Orsós Martin egyetemi hallgatóval

„Az a legfontosabb, hogy saját magadnak akarj megfelelni” – interjú Orsós Martin egyetemi hallgatóval

A roma kisebbséghez tartozó, jelenleg a Pécsi Tudományegyetem kommunikáció- és médiatudomány szakos elsőéves hallgatóját, a 22 éves Martint kérdeztem arról, hogy hogyan érinti az életének egy olyan aspektusa, amely vele született adottság: a származása, és az ebből következő, az élet által elé állított kihívások. Martin ugyanakkor nemcsak a nehézségekről, hanem