Többet, jobbat? egészségesebbet!

Share
Többet, jobbat? egészségesebbet!
Előfizetésre váltó leszel?

A képlet egyszerű: több előfizető = több + jobb tartalom. Örülnék, ha Te is a hírlevelem legelkötelezettebb feliratkozói közé tartoznál!

A Mecseki Müzli 2021-es indítása óta hétről hétre azon dolgozom, hogy a legfontosabb, legérdekesebb pécsi híreket és sztorikat osszam meg a feliratkozókkal – szórakoztatóan, őszintén és minden külső befolyástól függetlenül. A közszolgálati tartalmak mindig mindenkinek ingyenesek. Viszont a működéshez előfizetőkre van szükség, ezért a tartalom egy része csak az előfizetők számára érhető el.


Miért éri meg előfizetésre váltani?

  • Mert minden héten egy csomagban értesülsz a legfontosabb, legérdekesebb pécsi történésekről.
  • Nem csak a tényeket kapod, de az összefüggésekre is igyekszek rámutatni.
  • A fizetőfal mögött még több érdekes és fontos tartalom vár.
  • Előfizetéssel hozzáférsz az összes korábbi, teljes hírlevélhez és cikkhez.
  • Mert az előfizetéssel támogatod a helyi, független újságírást, és hozzájárulsz ahhoz, hogy ez a hírlevél továbbra is színvonalas és pártatlan maradjon.

Ha eddig szeretted a hírlevelet, most még többet kaphatsz belőle – és közben segítesz abban, hogy még sokáig készíthessem Neked!

Csatlakozz most, kattints ide az előfizetéshez!

A folyamat egyszerű, csak bankkártya kell hozzá. Az előfizetést bármikor lemondhatod.


Köszönöm, hogy olvasol – remélem, hamarosan az előfizetők között üdvözölhetlek!

Üdvözlettel:
Gűth Ervin


Nem tudsz előfizetéssel segíteni? Egy megosztás is sokat jelenthet!


U.i.: Ez a levél egy előfizetői kampány része. Néhányszor még biztosan keresni foglak hasonló tartalmú levelekkel. A következő „rendes” szám pénteken reggel érkezik.

Read more

„Ez lenne az igazi demokrácia; mindenki a saját maga meggyőződésével is együtt tudjon élni a másikkal” – beszélgetés Vincze Csillával

„Ez lenne az igazi demokrácia; mindenki a saját maga meggyőződésével is együtt tudjon élni a másikkal” – beszélgetés Vincze Csillával

Pécs egyik legfontosabb közösségi terébe, a Nevelők Háza Egyesület által működtetett Civil Közösségek Házába látogattunk el a közelmúltban. Az ügyvezető elnöki és kulturális szervező szerepet betöltő Vincze Csillával egy interjú keretein belül beszélgettünk, miközben a ház sokszínű tereit is bejártuk. Vincze Csillát bájos segítője, Zengő kutyus is elkísérte. Szántó Dóra

„Az a legfontosabb, hogy saját magadnak akarj megfelelni” – interjú Orsós Martin egyetemi hallgatóval

„Az a legfontosabb, hogy saját magadnak akarj megfelelni” – interjú Orsós Martin egyetemi hallgatóval

A roma kisebbséghez tartozó, jelenleg a Pécsi Tudományegyetem kommunikáció- és médiatudomány szakos elsőéves hallgatóját, a 22 éves Martint kérdeztem arról, hogy hogyan érinti az életének egy olyan aspektusa, amely vele született adottság: a származása, és az ebből következő, az élet által elé állított kihívások. Martin ugyanakkor nemcsak a nehézségekről, hanem