kispont
Már nem Bódis József a Pécsi Tudományegyetemet fenntartó alapítvány kuratóriumának elnöke
Lemondott a Pécsi Tudományegyetem kuratóriumának elnöki posztjáról Bódis József. Bódis még felsőoktatásért, innovációért és szakképzésért felelős államtitkárként vezényelte le a felsőoktatás modellváltását, és ebben az időszakban lett a Pécsi Tudományegyetemet fenntartó Universitas Quinqueecclesiensis Alapítvány (UQA) kuratóriumának elnöke. Az egykori államtitkár Palkovics László múlt heti lemondásával ellentétben nem a várhatóan szigorodó